We Heart It

8.0.3 içinAndroid

5.0

2

En çok beğendiğiniz fotoğrafları bulun

481.3k

Bu uygulamayı oyla

We Heart It, başlığa uygun beğendiğiniz fotoğrafları bulmanıza ve onları Android cihazınıza ya da clouda (We Heart It hesabınızda) kaydetmenize izin veren bir uygulamadır.

We Heart It, Pinterest gibi diğer görüntü paylaşım sitelerine benzer şekilde çalışır. En çok ilginizi çeken etiketleri seçebilir ve diğer kullanıcılar tarafından yüklenen ve aynı etiketleri içeren görüntüleri arayabilirsiniz.

Tabiki, diğer We Heart It kullanıcılarını takip edilebilir ve aynı şekilde takip edilebilirsiniz. Genelde fotoğraflarıyla ilgilendiğiniz bir kullanıcıyı bulduğunuzda, sadece onu takip etmeniz gerekir, böylece onların bütün güncellemeleri ana bildirimlerinizde görülür.

Beğendiğiniz bir fotoğraf bulduğunuzda, kalp butonuna tıklamanız yeterlidir. Böylece, siteye kendi sahip olduğunuz fotoları eklersiniz ve hesabınıza dilediğiniz zaman girerek onları görürsünüz. Buna ek olarak, aynı şekilde kolayca onları cihazınıza kaydedebilirsiniz.

We Heart It, fotoğraf temelli mükemmel bir sosyal ağdır. Zevkinize uygun tonlarca fotoğraf bulabilirsiniz: kedi, yemek, moda, kedi, kedi ve daha fazla kedi...
Gereksinimler

Android 2.3.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X